وانت تلفنی در اصفهان  | وسیله نقلیه

وانت تلفنی در اصفهان  | وسیله نقلیه

چه وسیله نقلیه ای برای اسباب کشی مناسب تر است؟

فاصله از مبدا تا مقصد شما چقدر است؟

چه فصلی میخواهید اسباب کشی کنید؟

حجم باری که میخواهید جابجا کنید چقدر است؟

ارتفاع کابین وسایل نقلیه مهم است.

وزن بار برای باربری

وانت بار و نیسان بار، برای حجم کمتری از بار

موقعیت منزل جدید، موثر در انتخاب ماشین باربری

میزان بودجه و انتخاب نوع ماشین باربری

 

 

 

وانت تلفنی در اصفهان  | وسیله نقلیه

 

چه وسیله نقلیه ای برای اسباب کشی مناسب تر است؟

وسیله نقلیه ای که برای باربری انتخاب می‌کنید، بسیار مهم است. انتخاب  وسیله برای اسباب کشی و باربری، باید هوشمندانه و با دقت صورت بگیرد. باید قبل از آن، حجم باری که می‌خواهید جابجا کنید را تخمین بزنید و ماشین مناسب آن را در نظر بگیرید. انتخاب اشتباه برای وسیله ، باعث می‌شود به مشکلات شما حین اسباب کشی و باربری افزوده شود. برای مثال برای حجم کم بار، بهتر است از وانت تلفنی در اصفهان استفاده کنید.

 

فاصله از مبدا تا مقصد شما چقدر است؟

از مهم ترین عواملی که در انتخاب ماشین باربری شما تاثیر دارد، فاصله‌ی شما از مبدا تا مقصد است. مسلم است که برای فاصله‌های دور، باید از وسیله نقلیه بزرگ نیز استفاده کنید. برای مثال استفاده از وانت تلفنی در اصفهان، گزینه‌ی خوبی نیست. بلکه باید از کامیون یا خاور استفاده کرد. خودروهای بزرگ برای فواصل بین شهری بیشتر استفاده می‌شوند. این خودروها معمولا در شهر با محدودیت‌های ترافیکی به مشکل برمی‌خورند. اما وسایل نقلیه‌های کوچک تر برای باربری درون شهری مثل وانت تلفنی در اصفهان مناسب تر هستند.

 

چه فصلی میخواهید اسباب کشی کنید؟

اگر قصد جابجایی در شرایط هوایی نامناسب که برف و باران می‌بارد دارید، باید خیلی مواظب باشید. در این شرایط جوی، باید از خودروهایی استفاده کنید که ایمن هستند و از وسایل شا به خوبی نگه داری می‌کنند. برای مثال، ممکن است وانت تلفنی در اصفهان،نتواند در شرایط بد جوی، به شما خدمت رسانی کند. اما وسیله نقلیه‌ی بزرگتر مثل خاور و کامیون، به شما کمک می‌کنند که باربری ایمن تری داشته باشید. همچنین خودروهایی که اتاقک مسقف دارند، بهتر از وسایل شما محافظت می‌کنند.

وانت تلفنی در اصفهان

شکل 1 بهترین باربری در اصفهان

حجم باری که میخواهید جابجا کنید چقدر است؟

میزان حجم باری که می‌خواهید جابجا کنید، باید با ماشینی که می‌خواهید برای جابجایی در نظر بگیرید متناسب باشد. برای مثال گاهی پیش می‌آید که وسایل و اثاثیه ای می‌خواهید جابجا کنید کم است و حجم کمی دارد. بنابراین بجای استفاده از وسایل نقلیه بزرگ، باید از وسایل نقلیه کوچتری استفاده کنید. برای مثال وانت تلفنی در اصفهان، که همه جا هم یافت می‌شود، گزینه‌ی خوبیست. با کرایه کردن وانت تلفنی در اصفهان، هزینه‌ی کمتری نیز متحمل خواهید شد و سریع تر جابجا می‌شوید. اما اگر حجم وسایل شما زیاد است، پس بهتر از ماشین‌های بزرگ استفاده کنید. استفاده از ماشین‌های بزرگ مثل خاور و کامیون گزینه‌ی خوبی برای حجم زیاد بار است. چون تعداد رفت و آمد شما کمتر و در نتیجه هزینه‌ی جابجایی شما نیز کمتر خواهد شد.

ارتفاع کابین وسایل نقلیه مهم است.

ارتفاع کابین ماشینی که کرایه می‌کنید باید به قدری باشد که وسایل با ارتفاع و بزرگ شما به راحتی در آن‌ها جا شوند. وسایلی مثل یخچال، نیاز به کابین‌هایی با ارتفاع بلند دارند. کابین‌های مسقف باعث می‌شوند تا از سرقت وسایل شما نیز جلوگیری شود. بنابراین جابجایی ایمن تری خواهید داشت.

وزن بار برای باربری

هر ماشینی که برای حمل اسباب و اثاثیه بکار برده می‌شود، ظرفیت مشخصی برای تحمل کردن وزن بارهای شما را دارا می‌باشد. اینکه بیش از حد بار را در ماشین حمل بار جای دهید، باعث ایجاد خطر خواهد شد. البته شرکت‌های حمل بار نیز از اینکه بیش از حد مجاز بار بزنند، پرهیز می‌کنند. ظرفیت کامیونت‌های مسقف برای اسباب کشی و حمل اسباب و اثاثیه شما حدود 6000 کیلو گرم می‌باشد.

 وسیله نقلیه  باری باربری مهم است

وانت بار و نیسان بار، برای حجم کمتری از بار

اگر حجم کمتری از وسایل را می‌خواهید جابجا کنید، می‌توانید از وانت بار و نیسان بار استفاده کنید. برای مثال می‌توانید از وانت تلفنی در اصفهان که هم در سطح شهر و هم در شرکت‌های حمل بار کار می‌کنند کمک بگیرید. وانت بار وزنی حدود 750 کیلو گرم را تحمل می‌کند. نیسان اما تا 1800 کیلوگرم بار را نیز می‌تواند تحمل کرده و جابجا کند.

وانت تلفنی در اصفهان

شکل 2 بهترین وانت تلفنی

موقعیت منزل جدید، موثر در انتخاب ماشین باربری

این نکته را باید بدانید که موقعیت مکانی خانه‌ی جدید شما در انتخاب ماشین حمل بار شما موثر است. به طور مثال اگر خانه ای که قرار است به آن نقل مکان کنید در یک کوچه‌ی باریک و کم عرض باشد، ماشین‌های بزرگ نمی‌توانند در آن راه پیدا کنند. چرا که مهم است ماشین حمل بار نزدیک به خانه پارک شود چون باعث میشود تخلیه‌ی بار راحت تر شود. بغیر از راحتی آن، اگر فاصله‌ی ماشین حمل بار با خانه زیاد باشد، کارگران شرکت‌های باربری، از شما هزینه‌ی بیشتری دریافت خواهند کرد. پس سعی کنید اگر وسایل کمی دارید، از وانت تلفنی در اصفهان کمک بگیرید.

 

میزان بودجه و انتخاب نوع ماشین باربری

مسلم است که هرچه وسیله نقلیه ای که برای حمل بار کرایه کرده اید بزرگ تر باشد، هزینه‌ی دریافتی نیز بیشتر خواهد بود. برای مثال هزینه ای که برای یک کامیونت گرفته می‌شود، چند برابر یک وانت تلفنی در اصفهان است. پس وقتی که می‌خواهید اسباب کشی کنید، همه‌ی جوانب را در نظر بگیرید. قبل از اسباب کشی، به شرکت‌های حمل اثاثیه زنگ زده و قیمت هارا بپرسید. سپس قیمت‌هارا با یکدیگر مقایسه کرده و سعی کنید درست انتخاب کنید. هرچند که یک اسباب کشی مطمئن و ایمن، ارزش هزینه کردن را دارد.