حمل و نقل | پیک موتوری در اصفهان | لوازم ضروری همراه پیک موتوری

پیک موتوری در اصفهان  | حمل و نقل

لوازم ضروری که یک پیک موتوری باید به همراه داشته باشد.

کلاه کاسکت، برای حفظ ایمنی

ترک بند، برای حمل و نقل راحت تر

باکس یا جعبه برای ارسال بسته

کش قلاب دار برای راحتی

قفل و زنجیر برای ایمنی

 

شکل 1 پیک موتوری

شکل 2 باربری جهان نما

 

 

حمل و نقل | پیک موتوری در اصفهان

 

لوازم ضروری که یک پیک موتوری باید به همراه داشته باشد.

کسی که که انتخاب می‌کند برای ارسال بسته و حمل و نقل درون شهر مشغول به فعالیت شود، باید همواره وسایلی را با خود به همراه داشته باشد. اگر به عنوان پیک موتوری در اصفهان مشغول به کار هستید، برای سفری ایمن، این وسایل را همراه داشته باشید.

در این مقاله به لیستی از وسایل اشاره می‌‍‌‌‌‌کینم که باید با‌ خود برای جابجایی مرسولات به همراه داشته باشید.

 

کلاه کاسکت، برای حفظ ایمنی

اگر یک پیک موتوری در اصفهان هستید و مشغول ارسال بسته به مشتریان هستید باید مواظب باشید. این را بدانید که موتور سیکلت در اصفهان زیاد تردد می‌کند و امکان تصادف وجود دارد. برای سفر و حمل و نقل مطمئن و ایمن، حتما از کلاه کاسکت استفاده کنید.

اینکه در خیابان ها موتورسوارهای زیادی را می‌بینیم که بدون کلاه کاسکت رانندگی می‌کنند واقعا تاسف بار و نگران کننده است. اینکه کلاه کاسکت به سر نمی‌گذارید هم امنیت جانی خود را پایین می‌اورید و همین‌که امکان دارد توسط پلیس متوقف شوید. چرا که درصورت نذاشتن کلاه کاسکت به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام نگذاشته اید و باید جریمه شوید.

بهتر است استفاده از کلاه کاسکت را یک زور و اجبار نبینید و با میل خودتان آن را به سر بگذارید. به این فکر کنید که ممکن است حادثه ای رخ دهد و جان شما به خطر بیفتد. در این‌صورت کلاه کاسکت می‌تواند ضامن سلامتی شما باشد. پس بجای آنکه به آن با زور و اجبار برخورد کنید، به عنوان وسیله‌ی حفظت از جان خود نگاه کنید.

شکل 1 پیک موتوری

 

 

ترک بند، برای حمل و نقل راحت تر

 

ترک بند وسیله ایست که اگر به عنوان پیک موتوری برای ارسال بسته درحال فعالیت هستید، مطمئنا برای شما واجب است. برای فعالیت به عنوان پیک موتوری در اصفهان، ترک بند به شما کمک می‌کند مرسولات مشتریان را راحت جابجا کنید. بعضی از موتورسیکلت‌ها که حالت اسپرت دارند، امکان نصب ترک بند روی آنها وجود ندارد. اما خیلی از موتورسیکلت‌های دیگر، به ترک بند نیاز دارند و گاهی این موتور سیکلت‌ها به همراه ترک بند به مشتریان فروخته می‌شوند. یعنی اینکه بعضی از موتور سیکلت‌ها مجهز به ترک بندهای بزرگ و مناسب برای جا دادن بسته و دیگر وسایل در آنها هستند که در کارخانه ساخته می‌شوند. ترک بند موتورسیکلت فقط برای باکس غذا، نامه و اینجور چیزها نیست. گاهی بسته‌هایی که باید جابجا شوند بزرگ هستند و یک ترک بند جا دار مشکل را حل می‌کند.

 

 

 

باکس یا جعبه برای ارسال بسته

باکس برای یک پیک موتوری که به حمل و نقل مشغول است، یک مزیت و برتری نسبت به دیگران است. هرکسی که به عنوان پیک موتوری در اصفهان مشغول بکار است، حتما یک باکس بزرگ و جادار در عقب موتورسیکلت خود تعبیه کرده است. این باکس‌ها ایمن هستند و می‌توان بسته‌های مورد نظر را در آنها قرار داد و همین‌که می‌توان چند بسته‌ی مختلف در آنها جاساز کرد. این باکس‌ها انواع مختلفی دارند و برای وسایل مختلف ساخته شده اند. برای مثال اگر به عنوان پیک موتوری غذا در رستوران‌ها و فست فودها مشغول بکار هستید باید از باکس مخصوص غذا استفاده کنید. این باکس‌ها با عایق بندی در سطح درونی خود، دمای مورد نظر را حفظ می‌کنند. چون‌که غذا باید بصورت گرم یا سرد به دست مشتری برسد پس عایق‌بندی باکس آن مهم است.

شکل 2 باربری جهان نما

کش قلاب دار برای حمل و نقل راحت به عنوان پیک موتوری در اصفهان

این کش قلاب دار یکی از وسایلی است که یک موتور سوار برای ارسال بسته حتما باید به همراه داشته باشد. اگر به پیک موتوری‌های اصفهان که درسطح شهر تردد می‌کنند نگاه کنید می‌بینید همه‌ی آنها دارای کش قلاب دارند.

این کش‌های قلاب دار برای سفت کردن بسته‌های بزرگی که پیک موتوری‌ها در پشت موتور خود قرار می‌دهند مناسب هستند. وقتی‌که از کش قلاب دار استفاده می‌کنید، باید دو نکته را به یاد داشته باشید. مورد اولی که باید رعایت کنید این است که سعی کنید قسمت فلزی قلاب را جوری به موتورتان ببندید که باعث ایجاد خط نشود. نکته‌ی بعدی این است که باید توجه داشته باشید قرار نیست با وجود کش قلاب داشتن هر وسیله‌ی بزرگی را با موتور سیکلت خود جابجا کنید و به حمل و نقل بپردازید. باید به اندازه ای وسیله روی موتورسیکلت خود بگذارید که خودتان جای نشستن داشته باشید. بعضی از پیک موتوری‌ها برای ارسال بسته با قرار دادن وسایل سنگین روی موتور، دیگر جایی برای نشستن ندارند و مجبورند روی باک موتور بنشینند. توجه داشته باشید که نشستن روی باک موتور باعث می‌شود پلیس به دلیل نقض قوانین شمارا جریمه کند.

 

قفل و زنجیر برای حمل و نقل ایمن به عنوان پیک موتوری در اصفهان

اگر به عنوان پیک موتوری در اصفهان به ارسال بسته مشغول هستید بهتر است قفل و زنجیر به همراه داشته باشید. موتورسوارهایی که به عنوان پیک موتوری به ارسال بسته مشغول هستند باید نوع خوب قفل و زنجیر را با خود داشته باشند. هنگام حمل و نقل در خیابان ها پیش می‌اید که بخواهید موتور خود را در خیابان رها کنید. در چنین وضعیتی برای حفظ ایمنی باید موتور سیکلت خود را با قفل و زنجیر، پارک کنید. برای فعالیت به عنوان پیک موتوری در اصفهان، بهتر است مجهز و کامل باشید.

وانت تلفنی در اصفهان | حمل با بهرین وسیله نقلیه | بهترین وانت تلفنی در اصفهان

ما در بهترین وانت تلفنی در اصفهان از بهترین وسیله های نقلیه برای همشهریان عزیز و مردم گرامی استفاده می کنیم تا با بهرترین و با کیفیت ترین شکل ممکن کاررا و.

حمل و نقل با پیک | پیک موتوری دراصفهان | بهترین پیک موتوری دراصفهان

پیک موتوری در اصفهان | حمل و نقل با پیک

درآمد پیک موتوری در اصفهان

استخدام پیک موتوری

سایت پیک موتوری

پیک موتوری 24 ساعته در اصفهان

استخدام پیک موتوری در رستورانهای اصفهان

استخدام پیک موتوری در اسنپ

درآمد مطمئن

ثبت نام آسان

باکس کلاب

 

شکل 1پیک موتوری وحمل و نقل

شکل 2 شرکت هوشمند جهان نما

 

 

 

 

 

حمل و نقل با پیک موتوری

 

 

درآمد پیک موتوری در اصفهان

 

موتورسوارها، به شکل‌های گوناگونی در سطح شهر دیده می‌شوند، بعضی‌ها درحال جابجایی مسافر هستند، بعضی‌ها در بازار های شهر اصفهان مثل سبزه میدان، درحال جابجایی بار برای مغازه ها و فروشنده ها هستند.

بعضی از موتورسوارها نیز با بسته بندی های کوچک در سطح شهر، بسته‌های مردم را جابجا می‌کنند و به حمل و نقل با پیک می‌پردازند. موتورسوارهایی نیز هستند که مخصوص بعضی از شرکت‌های لجستیک و زنجیره تامین کار می‌کنند.

از شرکت‌های حمل و نقل با پیک هوشمندی که در اصفهان مشغول به فعالیت هستند، به شرکت شرکت حمل و نقل جهان نما می‌توان اشاره کرد که در این حوزه فعال است و به مردم خدمت رسانی می‌کند. شرکت‌های پیک موتوری در اصفهان زیاد هستند.

موتورسوارهای جلیقه پوشی نیز هستند که با جلیقه های آبی رنگشان نشانه‌ی استارتاپ الو پیک هستند که با ارائه‌ی خدمات حمل و جابجایی بسته‌ها به مردم خدمت رسانی می‌کند.

موتورسواری شغلی‌ست که می‌توان آن را با هزینه ای نسبتا کم آغاز کرد. بعد از خرید موتور، می‌توان در مراکز مختلفی مثل فست فود ها، رستوران‌ها، استارتاپ هایی مثل اسنپ، الوپیک و … و شرکت‌های هوشمند که در این حوزه فعالیت میکنند.

بنابراین،تنها با مهارت راندن موتور، شغل‌های مختلفی شکل گرفته‌اند که بررسی‌های میدانی نشان می‌دهد درآمد آن‌ها بسته به حوزه‌های کاری، از یک تا 5 میلیون تومان متغیر است. پیک موتوری در اصفهان نیز شغل نسبتا خوبی است و می‌توان از آن درآمد مکفی بدست آورد.

 

استخدام پیک موتوری

 

با خریدن یک موتور سیکلت با هزینه‌ی نسبتا کم و با مهارت رانندگی آن، می‌توانید شغل پیک موتوری را انتخاب کنید.

اگر راه‌های میانبر شهر، کوچه پس کوچه ها و فرعی های خلوت را می‌شناسید، بدانید که می‌توانید در این شغل درآمد بهتری کسب کنید. با این مهارت میتوانید اقدام به کار در شرکت‌های حمل و نقل با پیک کنید.

موتور سواری امروزه به یکی از نیازهای مهم مردم تبدیل شده است، برای اینکه شلوغی ها و ترافیک‌های شهر، مردم را خسته کرده و رغبت آن‌ها را برای بیرون رفتن و خرید کردن کم کرده است.

با توجه به شرایط این دوره و شیوع بیماری کرونا، بسیاری از مردم سعی می‌کنند کمتر از خانه بیرون بروند و البته که همه‌ی مردم باید سعی کنند کمتر از خانه خارج شده و برای کارهای ضروری و مهم بیرون بروند. هم چنین کمتر از خدمات شرکت‌های حمل و نقل استفاده می‌کنند.

در این شرایط و با توجه به شیوع بیماری کرونا، استفاده از خدمات لجستیک و پیک موتوری‌ها و حمل و نقل با پیک های هوشمند، بهترین کار برای جلوگیری از شیوع بیماریست.

شکل 1پیک موتوری وحمل و نقل

با وجود پیک موتوری‌ها، دیگر نیاز نیست برای خرید یک کتاب، تحویل یک امانت و … به خارج از خانه بروید و می‌توانید این کار را به پیک موتوری ها بسپارید.

شرکت‌ها و استارتاپ‌های زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند و به مردم خدمت رسانی می‌کنند. برای مثال اسنپ، شرکت حمل و نقل با پیک جهان نما در اصفهان، الو پیک و … با بکارگیری افراد متخصص و مجرب و از همه مهم تر قابل اعتماد در این زمینه، به مردم در جابجایی بسته بندی هایشان کمک می‌کنند.

برای استخدام به عنوان موتور سوار راه‌های زیادی وجود دارد. برای مثال، می‌توانید به وبسایت‌هایی که آگهی استخدام دارند مراجعه کنید و با افرادی که نیازمندی خود را اعلام کرده اند تماس بگیرید و شرایط را بررسی کنید و درصورت وجود شرایط، استخدام شده و مشغول به کار شوید.

 

 

سایت پیک موتوری

 

در سایت‌های دیوار، شیپور و دیگر اپلیکیشن‌های خدمات رسانی، آگهی‌های نیازمندی وجود دارد که درصورت تماس، می‌توانید شرایط شغلی را پیگیری کنید.

·        وبسایتهایی مثل:

·        آی استخدام

·        صبح شهر

·        کارپیشه

 آگهی‌های شغلی را ثبت کرده و به مردم اطلاع رسانی می‌کنند.

پیک موتوری در اصفهان

 

 

 

پیک موتوری 24 ساعته در اصفهان

 

سامانه‌های هوشمند حمل و نقل با پیک کالا در اصفهان، مشغول به فعالیت و خدمت رسانی در این حوزه به مردم هستند. برای مثال:

1.      شرکت حمل و نقل جهان نما

2.      سامانه هوشمند حمل و نقل کالا شیپ نو

3.      الو پیک

در این حوزه به صورت شبانه روز مشغول به فعالیت و خدمت رسانی به مردم هستند.

 

شکل 2 شرکت هوشمند جهان نما

استخدام پیک موتوری در رستوران‌های اصفهان

 

امروزه به دلیل مشغله‌های کاری زیاد که برای مردم به وجود آمده است، بسیاری از مردم از غذاهای رستوران‌ها استفاده می‌کنند و این غذاهارا با پیک موتوری‌ها از رستوران‌ها تحویل می‌گیرند.

در این شرایط شیوع کرونا و بسته شدن بسیاری از رستوران‌ها، رفتن به رستوران کمتر شده و بجای آن، تحویل غذا از رستوران‌ها به صورت تحویل از پیک بیشتر شد.

بنابراین فعالیت در رستوران‌ها به عنوان موتور سوار در رستوران و فست فودی‌ها، یکی دیگر از مشاغل با موتور است.

در وبسایت‌هایی مثل آی استخدام، صبح شهر، شیپور، کارپیشه، ایران استخدام و … رستوران‌هایی که به پیک موتوری نیازمند هستند، آگهی ثبت کرده و اطلاعات تماس خود را گذاشته اند.

کافیست با مراجعه به این سایت‌ها و جستجوی عبارت پیک موتوری در رستوران، رستوران‌هایی را که به پیک موتوری نیاز دارند پیدا کرده و با آنها تماس بگیرید. سپس به حمل و نقل با پیک بپردازید.

 

استخدام پیک موتوری در اسنپ

 

با ورود به وبسایت اسنپ، بخش رانندگان و تکمیل فرم درخواست، باتوجه به بررسی شرایط شما، می‌توانید مشغول به کار شوید.

 

درآمد مطمئن

اپلیکیشن همراه اسنپ‌باکس و قابلیت‌های متعدد آن شما را برای کسب درآمدی مطمئن یاری می‌کند.

ثبت نام آسان

حداقل ۱۸ سال سن، گوشی هوشمند و داشتن مدارک قانونی برای شروع کار کافی است.

باکس کلاب

باشگاه رانندگان اسنپ‌باکس با گستره‌ای از خدمات درمانی، تفریحی و رفاهی به شما خدمت رسانی می‌کند.

پیک موتوری در اصفهان