لوازم گرانقیمت | باربری در اصفهان

لوازم گرانقیمت | باربری در اصفهان

چگونه لوازم گرانقیمت را بسته بندی کنیم تا آسیب نبینند؟

از لوازم خود یک لیست تهیه کنید.

برنامه ریزی مناسب برای لوازم

حرکت دادن لوازم

آماده کردن و بسته بندی لوازم

 

شکل 1 اسباب کشی امن با ما

شکل 2 بهترین باربری

 

 

 

لوازم گرانقیمت | باربری در اصفهان

 

چگونه لوازم گرانقیمت را بسته بندی کنیم تا آسیب نبینند؟

افرادی که لوازم گرانقیمت و عتیقه در خانه نگه داری میکنند، هنگام اسباب کشی استرس درست بسته بندی کردن آنهارا دارند. چرا که این وسایل از ارزش مادی بالایی برخوردارند و نباید آسیب ببینند.

البته بعضی وسایل نیز وجود دارند که شاید ارزش مادی زیادی نداشته باشند، اما از ارزش معنوی زیادی برای ما برخوردارند. برای مثال آیینه و شمعدان قدیمی عروسی، یا هدیههای قدیمی که از پدربزرگ و مادربزرگهایمان به یادگار داریم.

 بهترین  باربری در اصفهان  = باربری جهان نما

پس هنگام اسباب کشی، برای ما خیلی مهم است که این وسایل آسیب نبینند و نشکنند. چرا که برای ما یادگاری از اجدادمان هستند و بسیار دوستشان داریم. این وسایل راه درازی را طی کرده اند و بسیار دست به دست شده اند تا به ما برسند. برای همین هرچه بیشتر به قدمتشان فکر میکنیم، بیشتر آنهارا دوست داریم.

این وسایل از پس پیچ و خمهای مد، گذر زمان، هنجارهای اجتماعی و تغییر سلیقهها گذشته و حالا به اینجا رسیده اند. پس ارزش معنوی بسیار زیادی برای ما و خانوادمان دارند.

حالا شما برای نگه داری از این وسایل هنگام اسباب کشی چه کارهایی انجام میدهید؟

 

در ادامه به مواردی اشاره میکنیم که باید رعایت کنید تا از وسایل گرانبهای خود به خوبی مراقبت کرده باشید.

باربری در اصفهان

شکل 1 اسباب کشی امن با ما

 

از لوازم خود یک لیست تهیه کنید.

برای اینکه نمای وسیع تری از وسایل گرانبهای خود را ببینید و از وسایل گرانبهای خود محافظت کنید. باید یک فهرست دقیق از اشیای گرانقیمت و عتیقهی خود آماده کنید. به این صورت که از یک گوشهی خانه شروع کرده، جلو بروید و اسم وسایل را بنویسید.

همهی اطلاعات وسایل از قبیل: سال و مکان تولید، نام هنرمند سازنده، جنس، مالک اولی و … را به طور دقیق یادداشت کنید. اگر میپرسید چرا باید این کار را انجام دهید، باید بدانید این کار یک سند سازی است. به این صورت که اگر وسایل شما مفقود شد و یا به سرقت رفت. شما اطلاعات دقیق و کامل وسایلتان را داشته باشید.

لوازم گرانقیمت

همچنین از وسایل خود با ظاهر کنونی شان یک عکس با کیفیت و خوب بگیرید. جوری عکس بگیرید که جزئیات وسیلهی شما در آن عکس به خوبی مشخص باشد. این کار به شما کمک میکند. چرا که بعد از اسباب کشی، شما باید ادعای شرکت باربری در اصفهان و بسته بندی لوازم را به اثبات برسانید.

 

برنامه ریزی مناسب برای لوازم

شما باید آمادگی لازم برای انجام کارهای مربوط به بسته بندی لوازم خانهتان به خصوص اشیای عتیقه را دارا باشید. اگر شما با برنامه ریزی پیش بروید، احتمال اینکه اتفاقات غیر منتظره و پیش بینی نشده رخ بدهد، کمتر خواهد بود.

اول اینکه باید یک مسیر مطمئن از خانهی قدیمی به خانهی جدید را برای خودتان مشخص کنید. البته اگر از شرکتهای باربری در که مورد اعتماد هستند کمک بگیرید، مسیر مناسب را برایتان پیدا خواهند کرد. باید اندازهی درها و ورودی هارا بگیرید تا مطمئن شوید که آیا وسایل از آنها رد خواهند شد یا خیر. اگر وسایل حساس و لوازم گرانقیمت شما از درها رد نمیشوند، باید کار دیگری کرد. شما باید از خدمات مخصوص شرکتهای باربری در اصفهان کمک بگیرید. مثل باز کردن لولاهای در و مثل آن.

اگر در طبقات بالا خانه گرفته اید، باید راه و چاره ای برای جابجایی وسایل در نظر بگیرید. اگر وسایل شما به دمای خاصی از هوا حساسیت دارند، قبل از جابجا کردن آنها، دمای خانهی جدید را تنظیم کنید. همچنین اگر وسایل به رطوبت حساس هستند، از رطوبت گیر در خانه استفاده کنید.

باربری در اصفهان

 

شکل 2 بهترین باربری

حرکت دادن لوازم

فکر میکنید میتوانید از وسایل با ارزش خود حین اسباب کشی مراقبت کنید؟ این کار مخصوصا اگر از شهری به شهر دیگری میروید، بسیار سخت خواهد بود. برای همین برای بسته بندی و جابجایی آنها، باید از متخصصان شرکتهای باربری در اصفهان کمک بگیرید.

اگر این وسایل سنگین نیستند، خودتان اقدام به جابجایی آنها کنید. سعی کنید آنهارا جایی قرار دهید که در مسیر رفت و آمد نباشند و با آنها برخورد نداشته باشید. اگر هم سنگین هستند، حتما باید از دیگران برای جابجایی آنها کمک بگیرید. باید در جابجا کردن آنها نهایت دقت را به خرج دهید. چرا که بسته بندی و جابجا کردن این وسایل از اهمیت خاصی برخوردار است.

لوازم گرانقیمت

آماده کردن و بسته بندی لوازم

لوازم را طبق وزن آنها دسته بندی کنید. سپس شروع به بسته بندی آنها کنید. اگر نگران هستید که برای بسته بندی کردنشان به مشکل بر بخورید، از متخصصان شرکتهای باربری در اصفهان کمک بگیرید. برای جلوگیری از خطرات و مشکلات بالقوه از جمله شکستن افتادن و آسیب دیدن، پیشنهاد می شود که یک از خدمات شرکت خدمات بسته بندی حرفه ای راکمک بگیرید.

 این شرکت ها به دلیل تخصص، اشیای گرانبهای شما را در شرایط عالی و با امنیت به خانه جدید تان منتقل می‌کنند.

قطعات جدا شدنی اشیای عتیقه را تا حد امکان از آن جدا کرده و در یک کارتن قرار دهید. عناصر قابل جدا شدن از جمله کشو، درب ها، قفسه ها، پایه ها، پانل های شیشه ای، و غیره را جدا کرده و آنها را به طور جداگانه بسته بندی و جابجا کنید.

لوازم گرانقیمت

باربری در اصفهان