باربری در اصفهان | ادارات

باربری در اصفهان | باربری ادارات

اسباب کشی برای شرکت‌ها

تصمیم گرفتن قبل از اینکه جابجایی صورت بگیرد.

بسته بندی اثاثیه اداری برای حمل بار توسط شرکتهای باربری

استفاده از وسایل بسته بندی این برای اسباب کشی

بسته بندی مبلمان و میزهای اداری

پس از اسباب کشی شرکتها باید چه کرد؟

 

شکل 1 بهترین باربری

شکل 2 باربری شرکت ها و اداره ها

 

 باربری در اصفهان | باربری ادارات

 

اسباب کشی برای شرکت‌ها و ادارات

شرکت‌ها و ادارات نیز با مسئله‌ی مهم اسباب کشی و جابجایی درگیر هستند. مخصوصا اینکه در ادارات، جابجایی و نقل مکان کردن باید هرچه سریع‌تر انجام شود. چرا که کارمندان برای انجام وظایف خود باید زودتر در مکان جدید مستقر شده به فعالیت‌های خود ادامه دهند.

ادارات حین اسباب کشی، باید کار را تعطیل کنند و در زمان جابجایی، نمی‌توانند به کار خود ادامه دهند.

بیشترین زمانی که یک شرکت یا اداره می‌تواند کسب و کار را تعطیل کند دو روز است. اگر بیشتر شود باعث زیان رسیدن به کسب و کار و اشتغال آن شرکت خواهد شد و این اصلا خوب نیست.

در ادامه به این مسئله‌ی مهم می‌پردازیم.

 تصمیم گرفتن قبل از اینکه جابجایی صورت بگیرد.

قبل از اینکه وسایل خود را بسته بندی کنید و با شرکت‌های باربری در اصفهان هماهنگ کنید، باید مواردی را برای خود مشخص کنید.

1.      باید ابتدا انتخاب کنید که می‌خواهید به کدام منطقه نقل مکان کنید.

2.      برای خودتان مشخص کنید که می‌خواهید ساختمان جدید چه ویژگی‌هایی داشه باشد.

3.      میزان فضایی که دوست دارید محل جدید داشته باشد را مشخص کنید.می‌خواهید محل جدید چند متر باشد. بزرگتر باشد یا کوچکتر.

4.      برای خودتان مشخص کند که می‌خواهید چه مقدار پول به عنوان ودیعه و چه مقدار به عنوان اجاره پرداخت کنید.

5.      اگر میخواهید در وسایل خود نیز تغییر بوجود آورید، قبل از بسته بندی وسایل مشخص کنید.

6.      می‌خواهید چه تعداد خط تلفن در محل کار جدید داشته باشید. همچنین وضعیت شبکه اینترنتی را نیز مشخص کنید.

باربری در اصفهان

شکل 1 بهترین باربری

سعی کنید قبل از بسته بندی وسایل خود و صحبت کردن با شرکت‌های باربری در اصفهان، همه‌ی این موارد را برای خود و همکارانتان مشخص کنید. همچنین همه‌ی شرایط و وضعیت مالی خود را برای مشاورین املاک توضیح دهید. به این صورت، مشاورین املاک برای شما مکانی را پیدا می‌کنند که با شرایط مالی و دیگر شرایط شما سازگار باشد.

می‌توانید برای سرعت بخشیدن به کارها و بررسی بهتر و دقیق تر، یکی از همکاران خود را مسئول این کار قرار دهید. در اینصورت موارد بیشتر و دقیق تری مورد بررسی قرار خواهند گرفت و دست شما باز تر خواهد بود. اگر مدیر یک مجموعه هستید، مطمئنا وقت کافی برای بررسی این امور را نخواهید داشت. پس بهتر است از یک نفر کمک بخواهید تا بهترین گزینه‌هارا برای شما پیدا کند.

ادارات و شرکت ها اهمیت بسیار بالایی دارند

اگر در دفتر یا شرکت فعلی خود مستاجر هستید، سعی کنید قبل از اینکه قرار دادتان به پایان برسد اقدام کنید. وقتی قبل از موعد قرار داد اقدام کنید، نیاز به عجله نیست و موارد بهتری برایتان پیدا می‌شود.

قبل از تصمیم به جابجایی و نقل مکان، به کارکنان شرکت یا اداره اطلاع رسانی کنید

سعی کنید یک هفته قبل از اینکه جابجا شوید، به تمامی کارکنان خود اطلاع دهید. افرادی که در دفتر یا شرکت شما کار میکنند باید بدانند که قرار است بزودی اسباب کشی کنید. باید در جریان قرار بگیرند تا قبل از نقل مکان کردن توسط شرکت‌های باربری در اصفهان،کارهای خود را جمع و جور کنند.

با درجریان قرار دادن تاریخ دقیق جابجایی به کارکنانتان، آن‌ها را در سازماندهی امورشان یاری کنید. سعی کنید تا حد امکان به مشتریان خود نیز اطلاع دهید که قرار است جابجا شوید. چون مطمئنا در روزهایی که به نقل مکان کردن مشغولید، تلفن‌های دفتر شما قطع است و به شما دسترسی ندارند.

 

بسته بندی اثاثیه اداری برای حمل بار توسط شرکت‌های باربری در اصفهان

در شرکت‌ها و ادارات، حجم زیادی از وسایل، پرونده و پوشه وجود دارد. کامپیوترها، لپ تاپ و پرینترها برای جابجایی کمی حساس هستند و نیاز به دقت بالایی دارند. برای همین باید برای جابجا کردن وسایل از افراد متخصص و با تجربه در این کار کمک بگیرید. شرکت‌های باربری در اصفهان با بکارگیری افراد حرفه ای در این زمینه به شما کمک می‌کنند.

باربری در اصفهان

شکل 2 باربری شرکت ها و اداره ها

استفاده از وسایل بسته بندی این برای اسباب کشی

قبل از اینکه وسایل خود را بسته بندی کنید، باید کارتن ها و بابل رپ‌های محکم و خوب آماده کنید. بدون قائل شدن هیچ استثنایی، همه‌ی کامپیتوهارا به خوبی با بابل رپ بپیچید و درون کارتن‌های محکم قرار دهید. بعضی شرکت‌های باربری در اصفهان هستند که می‌توانند اینکار هارا با دقت برایتان انجام دهند.

پرونده‌های خود را منظم درون کارتن‌های محکم قرار دهید تا مبادا حین اسباب کشی پخش شوند. کابل‌های کامپیوترهارا منظم دسته بندی کرده و بپیچید. با این‌کار حین نقل مکان کردن گم نخواهند شد و مجبور نیستید دوباره از نو آن‌هارا تهیه کنید.

بسته بندی مبلمان و میزهای اداری

بهتر است این کار را به کمک شرکت‌های باربری در اصفهان انجام دهید چرا که به دانش قبلی نیاز دارد. مهم ترین بخش یک شرکت، میزها و صندلی‌های آن هستند پس مراقبت از آنها بسیار مهم است.

 

پس از اسباب کشی ادارات و شرکت‌ها باید چه کرد؟

بعد از اسباب کشی توسط شرکت‌های باربری در اصفهان، هر یک از کارکنان را مسئول چیدمان قسمت خود قرار دهید. قسمت‌های عمومی شرکت را نیز به کمک یکدیگر بچینید تا زودتر کار ها انجام شود.

37171.ir